קשיים בקבלת המשכנתא

התחרות בין הבנקים בישראל על לקוחות המשכנתא גוברת מדי שנה אך ההגבלות של בנק ישראל לא מאפשרות לבנקים לאשר לכל אחד משכנתא. במקרים בהם מופיעים קשיים בקבלת המשכנתא, ניתן לפנות לחברה פרטית למשכנתאות ולהגיש בקשה למשכנתא חוץ בנקאית. היתרון במשכנתא חוץ בנקאית בא לידי ביטוי בגמישות לגבי סכום המשכנתא ובתנאים למשכנתא הכוללים ריביות משתלמות ותנאי פריסה נוחים. לקיחת משכנתא היא צעד חשוב לכל זוג המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, ולכן ברגע שאין אישור מהבנק, ניתן לפנות מיידית לחברה למשכנתאות ולהגיש בקשה חדשה. 

קבלת משכנתא לחשבון מוגבל

הסיבה לאי אישור משכנתא בבנק יכולה לנבוע מבעיות שונות של חשבון מוגבל, חוב לבנק או בקשה לסכום גבוה למשכנתא. לקוח הבנק המחזיק חשבון מוגבל לא צריך להירתע מלהגיש בקשה למשכנתא. קבלת משכנתא לחשבון מוגבל נעשית דרך פנייה לחברת משכנתאות פרטית. 

הגשת בקשה לקבלת משכנתא למוגבלים דרך חברת משכנתאות

איך ניתן להגיש בקשה לקבלת משכנתא למוגבלים בבנק? המומחים למשכנתאות בחברת המשכנתאות הפרטית יאספו את הנתונים שלכם בנוגע לגובה המשכנתא שאתם דורשים ויעבירו אותם לאישור. האפשרות להגיש בקשה למשכנתא דרך חברה פרטית היא מומלצת עבור כל אדם אשר קיימת הגבלה מסויימת בחשבון הבנק שלו. 

קבלת משכנתא למוגבל בבנק באופן נוח ומהיר

אם יש לכם הגבלה כלשהי בחשבון הבנק ואתם חוששים שלא תוכלו לקבל משכנתא, כדאי לכם לפנות לחברת מרכז המשכנתאות הפועלת כבר מעל שני עשורים באישור משכנתאות חוץ בנקאיות עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. אם מצאתם את הבית המושלם עבורכם ואתם צריכים אישור למשכנתא באופן מהיר, מומלץ לכם לפנות לחברת מרכז המשכנתאות להגשת בקשה לקבלת משכנתא למוגבל בבנק. 

טיפול בקשיים בקבלת המשכנתא דרך חברת מרכז המשכנתאות

צוות חברת מרכז המשכנתאות בעל ניסיון רב בטיפול בקשיים בקבלת המשכנתא. צוות המומחים של החברה אוסף את כל הנתונים שלכם בכדי להשיג אישור למשכנתא חוץ בנקאית אשר תאפשר לכם לרכוש את הבית או הדירה שבחרתם. אם הבנק לא מאפשר לקבל משכנתא זה לא אומר בהכרח שאתם לא יכולים לקבל את המשכנתא שרציתם. צרו קשר כבר עכשיו עם נציג חברת מרכז המשכנתאות ותתחילו בתהליך אישור לקבלת משכנתא.  
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: