פתרון למסורבי משכנתא

האם זוג יכול להגיש בקשה למשכנתא לאחר סירוב? זוגות רבים בישראל מוצאים את עצמם במבוי סתום לאחר שמצאו את הדירה המושלמת עבורם אך לא יכולים לרכוש אותה.

הבנקים לא מאשרים משכנתא לכל אחד ולעיתים מציבים תנאים לא נוחים בהחזר החודשי עבור הזוג המעוניין לקחת משכנתא. היום ניתן למצוא פתרון למסורבי משכנתא דרך חברת משכנתאות פרטית חוץ בנקאית המאפשרת גמישות יחסית בתנאים ללקיחת המשכנתא. במידה וזוג הגיש בקשה למשכנתא דרך הבנק אך סורב לקבלת ההלוואה, הוא יכול להגיש בקשה חדשה לחברה למשכנתאות ולקבל ייעוץ מקצועי להתאמה אישית למשכנתא. אחד הפתרונות המוצעים לזוג שאינו יכול לספק את ההון הראשוני לקניית הדירה הוא קניית דירה או בית מכונס נכסים. 

פתרון מכונס נכסים

איזה פתרון אפשר למצוא עבור זוג שאינו יכול לספק את ההון הראשוני לקניית הדירה? אחת הדרכים לרכוש דירה באיזור המבוקש עבור הזוג במחיר נמוך יותר מערך השוק, היא באמצעות קנייה מכונס נכסים. אנשים אשר נדרשו על-פי הוראה של בית משפט להחזיר חוב עבור אדם אחר, יכולים לאבד את נכסי הנדל"ן שברשותם. נכנסי הנדל"ן הללו מועברים לכינוס נכסים ומוצעים למכירה במקרים רבים במחיר הנמוך ממחיר השוק של אותה עיר ואותו איזור. בדרך זו ניתן למצוא פתרון מכונס נכסים עבור האפשרות לרכוש דירה או בית. 

את המשכנתא עבור דירה מכינוס נכסים מומלץ לקחת מחברה מקצועית למשכנתאות. 

קבלת הלוואה מחברה פרטית חוץ בנקאית

אם החלטתם לקחת הלוואה, אתם תידרשו להגיש בקשה לקבלת הלוואה הכוללת מסמכים שונים ולהציג את ההון הראשוני שברשותכם עבור הלוואות גדולות כגון משכנתא. 

איך להגיש בקשה לקבלת משכנתא בצורה מהירה ונוחה?

היום ניתן להגיש את הבקשה לקבלת משכנתא דרך אתר האינטרנט של חברת מרכז המשכנתאות. חברת מרכז המשכנתאות מציעה ליצור קשר באמצעות הטלפון או באמצעות השארת פרטים באתר החברה ולקבל ייעוץ מקצועי ואישי של צוות החברה. 

פתרון למסורבי משכנתא אפשר למצוא דרך צוות המומחים של חברת מרכז המשכנתאות

חברת מרכז המשכנתאות מתמחה באשראי לרכישת נדל"ן ומספקת פתרון למסורבי משכנתא. אם סורבתם לקבלת המשכנתא דרך הבנק, אתם מוזמנים לפנות לחברת מרכז המשכנתאות ולהגיש בקשה חדשה המתאימה לצרכים שלכם.
 
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: