משכנתא למוגבלים

בשנים האחרונות, שוק הנדל"ן הפך לנושא שיחה פופולארי מאוד בקרב זוגות צעירים. החלום על רכישת דירה וההרגשה שהחלום הוא בלתי אפשרי, הפכה זוגות צעירים רבים למתוסכלים ורובם אפילו לא מנסים להגשים את אותו חלום.

כיום נדרשים אלו שרוצים לקנות דירה ולקבל משכנתא להון עצמי גבוה של לפחות 55% מערך הדירה אותה הם מעוניינים לרכוש. בהתחשב בעלייה המתמדת בשוק הנדל"ן, מדובר בסכום לא מבוטל כלל וזוגות צעירים רבים מתקשים להשיג את ההון ההתחלתי לקבלת המשכנתא.

משכנתא היא בעצם הלוואה גדולה בתנאים ספציפיים הניתנת על ידי בנקים לאנשים אשר מעוניינים לקנות נכס נדל"ן. אך מה קורה כאשר הבנק מסרב לאשר לנו משכנתא? האם יש דרך אחרת להשגת המימון הנדרש או שמא חלום הדירה, שגם ככה היה קלוש, התמוסס?

משכנתא למוגבלים

הסיבות לסירוב משכנתא על ידי הבנק הן רבות. אנשים אשר נמצאים בחובות, אנשים אשר לא עמדו בפירעון הלוואה בעבר, אנשים אשר חזרו להם מספר צ'קים רב, הוצאה לפועל ועוד. כל אחת מן הסיבות הללו יכולה לגרום לבנק לחשוש שמא אותו אדם לא יוכל לעמוד בתשלום המשכנתא ולכן, הוא אינו לוקח סיכון.

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים

גם במצב של סירוב משכנתא, אסור להתייאש. כיום, ישנם מקורות חוץ בנקאיים אשר מתמחים במציאת פתרונות למוגבלים ומספקים הלוואת משכנתא למוגבלים. משכנתא למוגבלים תינתן לרוב על סמך שיעבוד של הנכס אותו אנחנו מעוניינים לרכוש. במידה וניתן לשעבד את הנכס, עברו הכלכלי של המלווה אינו רלוונטי וניתן לקבל משכנתא למוגבלים.

משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים היא ללא ספק פתרון נוח יחסית אשר משאיר את חלום הדירה שלהם בחיים.

הלוואה חוץ בנקאית מיידית למוגבלים

הלוואה חוץ בנקאית מיידית למוגבלים היא פתרון לאלו אשר יש ברשותם כבר נכס, או רכוש בעל ערך אותו הם יכולים לשעבד בתמורה לקבלת ההלוואה באופן מיידי.

מציאת פתרונות למוגבלים

חשוב לזכור, כאשר אנו מעוניינים לקבל מימון חוץ בנקאי, חשוב לפנות לחברה בעלת שם וניסיון מוכח. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן מגוון שירותים מקצועיים משכנתאות בנקאיות וחוץ בנקאיות. החברה הינה מהמובילות בתחומה ובעלת ניסיון מקצועי עשיר הכולל התאמת פתרונות אשראי לעסקים, מימון לקבוצות רכישה, הלוואות בתנאים בנקאיים ומשכנתא לבעלי הוצאה לפועל ומסורבים.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: