משכנתא למבוגרים

הגעתם לגיל 60? עכשיו אתם יכולים לשפר את מקום המגורים שלכם באמצעות משכנתא למבוגרים המאפשרת לכם לקבל סכום חד פעמי או לקבל קיצבה חודשית שתאפשר לכם להינות מהשנים הבאות בבית חדש ומודרני וללא חששות כלכליים. מכיוון שתוחלת החיים בארץ נחשבת לגבוהה, מבוגרים רבים רוצים להינות מהגיל המבוגר ככל שניתן ולשפר את תנאי המגורים שלהם לרמה הכי טובה שאפשר. ההתנהלות הכלכלית של בני ה-60 כיום היא שונה מההתנהלות שהייתה לפני כמה עשורים, וחלקם הגדול ממשיך לעבוד גם בתקופת הפנסייה. בנוסף, המודעות לאורח חיים בריא הגיעה גם למבוגרים בגילאי ה-60 המעוניינים לשמור על גופם חזק ובריא בכל יום. שינוי מקום המגורים או דירת המגורים יכולים להשפיע בצורה משמעותית על אורח החיים של המבוגרים, ולכן ישנו ביקוש רב ללקיחת משכנתאות בגילאי ה-60 ומעלה. 

לקיחת משכנתא בגיל 60

כשמדובר על משכנתא בגיל 60 הכוונה היא ברוב המקרים על משכנתא הפוכה. משכנתא הפוכה מאפשרת למבוגר או המבוגרת למשכן אחוזים מסויימים מהבית בבעלותם המלאה ולקבל עבור המשכון סכום כסף נכבד או קיצבה חודשית נכבדת אשר יכולה לשרת את המבוגר או המבוגרת לשנים ארוכות של רווחה כלכלית.

משכנתא לבית בדיור מוגן

במידה והמבוגר מעוניין לקחת משכנתא עבור המעבר לדיור מוגן, גם כאן יש לו את האפשרות לקחת משכנתא הפוכה ולמשכן את הבית בבעלותו בכדי שיוכל לעבור עם סכום כסף מספק לבית החדש שלו בדיור המוגן. התנאים לעבור לדיור מוגן הנחשב לרמה גבוהה כוללים לעיתים סכום כסף גדול או משכון של בית. באמצעות משכנתא לבית בבעלות המבוגר, ניתן להגיע לסכומים הדרושים בכדי להתקבל לדיור המוגן. 

משכנתא לגיל הזהב דרך חברת משכנתאות

גיל הזהב יכול להיות נפלא ונהדר אם מתנהלים נכון כלכלית ונהנים מהכסף והנכסים שצברתם במהלך חייכם. משכנתא לגיל הזהב ניתן לקחת דרך חברת מרכז המשכנתאות הפועלת בתחום כבר מעל ל-20 שנה בכל רחבי הארץ. 

חברת מרכז המשכנתאות מובילה בתחום המשכנתא למבוגרים

אם אתם מחפשים חברה מובילה בתחום המשכנתא למבוגרים, חברת מרכז למשכנתאות היא הכתובת הנכונה עבורכם. במרכז המשכנתאות פועל צוות מקצועי של מומחים הנותן שירות אישי ומקצועי עבור לקיחת משכנתאות למבוגרים.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: