משכנתא לגיל הזהב


רבים מבני גיל הזהב בוחרים לעשות צעד משמעותי ולהשאיר מאחור את הדירה בה גידלו את ילדיהם ולעבור לבית חדש או לדיור מוגן. גם במקרים בהם אתם משלמים משכנתא על הדירה הנוכחית, הרי שניתן למחזר משכנתא ובכך לאפשר מעבר למקום המגורים החדש ללא דאגות וקשיים כלכליים.

מחזור משכנתא מעניקה פריסה מחדש של המשכנתא הקיימת בהתאם לצרכים המשתנים. על מנת לשמור על איכות חיים גבוהה, הרי שניתן להקל על התשלומים בעזרת קיצור פרק תקופת ההחזר והורדת הריבית. משכנתא לגיל הזהב מאפשרת לבני הגיל השלישי להתחיל את הפרק הבא בחייהם וזאת תוך חישוב וחיסכון כלכלי.
 
משכנתא לבני גיל הזהב מיועדת לאנשים מבוגרים מעל גיל 60 אשר בבעלותם נכס והם זקוקים לכסף זמין. בין אם מדובר בהוצאות חריגות, פנסיה שאינה מספקת, הוצאות רפואיות, עזרה לילדים, טיול גדול או השקעה בנכסים, הרי לקיחת משכנתא מסוג משכנתא הפוכה מתאימה למגוון מטרות ומותאמת לבני גיל הזהב ונתוניהם הספציפיים.
 

למי מתאימה משכנתא לגיל הזהב?


גובה המימון נקבע בהתאם לגיל מבקש ההלוואה, כאשר ככל שגילו גבוה יותר, כך אחוזי המימון יהיו גבוהים יותר. משכנתא הפוכה לבני גיל הזהב אינה מוגבלת בזמן והיא קיימת עד לסילוקו עם אפשרות להעבירה ליורשים.
 

ליווי וייעוץ מקצועי בתחום מימון ואשראי

חברת מרכז המשכנתאות הינה מהמובילות בתחום מתן פתרונות אשראי, הלוואות בתנאים בנקאיים וגיוס מקורות מימון למגוון צרכים וכל זאת בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לקבלת הסכום הנדרש לחשבון הבנק.

משכנתא לגיל הזהב – מטרות ויתרונות
משכנתא לגיל הזהב מתאימה לאדם שהינו בעל דירה שאינה משועבדת ואשר הגיע לגיל 60. הזכאות למשכנתא הפוכה מוכרת גם כמשכנתא לגיל השלישי ולגיל הזהב. המשכנתא ניתנת רק כאשר מדובר בדירת מגורים ולא עבור משרד או בית עסק. קבלת המשכנתא מתבצעת בתנאים נוחים, כאשר להכנסות הלווים אין השפעה ולא נדרשת ערבות אישית. אדם אשר נטל משכנתא לגיל הזהב יכול לעשות שימוש בכסף למטרות שונות כגון מעבר לדיור מוגן או לשם השלמת פנסיה שאינה מכסה את הוצאותיו. את המשכנתא ניתן לקבל כסכום חד פעמי, אול לחילופין ניתן להמירה בקצבה חודשית.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: