משכנתא חוץ בנקאית

רבים טועים לחשוב כי ניתן לקבל משכנתא רק על ידי הבנקים אשר קיימים בישראל. אך למעשה קיימת אפשרות נוספת, והיא נקראת משכנתא חוץ בנקאית. למעשה, משכנתא חוץ בנקאית היא הלוואה לטווח ארוך למטרה של רכישת בית. כמו כן, משכנתא חוץ בנקאית הינה הכרחית במיוחד עבור מי שמוגבל בבנק, למי שמעוניין במימון נוח בתנאים אטרקטיבים. משכנתא חוץ בנקאית ניתנת על ידי חברה מקצועית אשר מספקת מימון חוץ בנקאי. מדובר בפתרון אשר יכול להתאים גם עבור מי שברשותו תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, או קיימת מגבלה כלשהי על חשבון הבנק שלו, מסיבות כאלו או אחרות. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן הלוואה לקניית דירה ועוזרת לקהל הרחב בכל הקשור לתהליך בקשה למשכנתא, עד הקבלה של אישור משכנתא. החברה גאה להיות מהמובילות בתחומה ולהחזיק בניסיון מקצועי עשיר במיוחד. 

בקשה למשכנתא

חברת מרכז המשכנתאות מתמחים במגוון רחב של שירותים מקצועיים אשר כוללים בין היתר הלוואות בתנאים נוחים, מימון לקבוצות רכישה, משכנתא עבור מסורבים ובעלי הוצאה לפועל, פתרונות אשראי לעסקים, ליווי וייעוץ מקצועי בכל הקשור בתהליך בקשה למשכנתא  ועוד. 

אישור משכנתא

על מנת לקבל אישור משכנתא יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מתמחה בייעוץ משכנתא עם כל האישורים והמסמכים הנדרשים. בדרך כלל, התהליך לוקח מספר ימים, אשר בסופם מתקבל האישור העקרוני במידה ולא מדובר בבקשה חריגה ומורכבת מסיבה כזו או אחרת. מדובר בתהליך מורכב אשר דורש מסמכים רבים. לכן, רצוי להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה בייעוץ וליווי לקוחות רבים כל הדרך אל האישור למשכנתא.

הלוואה לקניית דירה

פעמים רבות אנשים רבים אשר מבקשים לקבל הלוואה לקניית דירה נתקלים בסירוב ובקשיים רבים מצד הבנק. הנהלת הבנק בדרך כלל לא תעניק הלוואה ללקוח אשר היסטוריית האשראי שלו לא תקינה, או במילים אחרות לקוח אשר פעמים רבות חרג ממסגרת האשראי שלו, צ׳קים חזרו, פיגור בהחזר הלוואה, חשבונו הוגבל ועוד. לכן ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים אל הלוואה לקניית דירה על ידי גורם חוץ בנקאי. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה בהלוואות בתנאים נוחים עבור מסורבים ובעלי הוצאה לפועל, וגאה להעניק לכל לקוח ייעוץ וליווי אישי.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: