משכנתא דרגה שניה


משכנתא דרגה שניה הינה משכנתא נוספת אשר ניתנת על דירה עליה יש משכנתא בדרגת ביטחון גבוהה יותר (משכנתא בדרגה ראשונה). משכנתא דרגה שניה נחשבת לנחותה ביחס למשכנתא מדרגה ראשונה והמשמעות היא כי במקרה בו הלווה אינו עומד בהחזר החובות, הרי שמימוש הנכס מתבצע בהתאם לסדר הקדימויות – קודם לבנק אשר משכן את הנכס בדרגה ראשונה ולאחר מכן לממשכן מדרגה שניה.

משכנתא דרגה שניה ניתנת על ידי הבנקים או גופי מימון כאשר הם סבורים כי קיימת בטוחה מספקת להחזר ההלוואה וזאת לאחר כיסוי החוב מדרגה ראשונה.
 
משכנתא דרגה שניה ניתנת לאחר תמחור הסיכון ובהתאם לכך נדרשת ריבית גבוהה יותר על ההלוואה וזאת משום שהיא נחשבת למסוכנת יותר ממשכנתא בדרגה ראשונה. משכנתא דרגה שניה הינה קשה יותר להשגה וזאת משום הסיכון הטמון בעסקה מבחינת הבנק והיא ניתנת למעשה על נכס קיים.
 

תנאים לקבלת משכנתא שניה


אישור משכנתא דרגה שניה ניתן אך ורק כאשר הבנק הראשון מאשר רישומה של משכנתא שניה על הנכס ומדובר בתנאי הכרחי על מנת לפנות לבנק השני במטרה לקבל משכנתא שניה.

ייעוץ וליווי מקצועי מידי מומחים

חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן פתרונות מימון ואשראי מגוונים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. צוות המומחים שלנו הינו בעל ניסיון רב בתחום המשכנתאות וילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך, החל מבדיקת הזכאות והגשת הבקשה ועד לקבלת המימון הדרוש לכם לחשבון הבנק.

תהליך קבלת משכנתא שניה
הלוואה מסוג משכנתא נחשבת לכדאית יותר ועשויה לשמש למגוון צרכים, מדובר בכלי פיננסי בעל סיכון נמוך יותר מה שמאפשר לבנק להציע ריבית נוחה וזאת נוכח הביטחונות העומדים לרשותו. המשכנתא נפרסת על פני תקופה ארוכה יותר ביחס להלוואה מסוג אחר ומכאן שגובה ההחזרים הינו קטן יותר. משכנתא דרגה שניה יכולה להוות משכנתא נוספת על החלק היחסי עליו שולמו ההחזרים לבנק ולכן מדובר ברמת שייכות מסוימת לבעל הנכס. תהליך קבלת משכנתא דרגה שניה דומה לתהליך קבלת משכנתא רגילה וכולל איסוף של המסמכים למשכנתא והצגת הכנסה קבועה ויציבות בעבודה וזאת במטרה לשכנע את הבנק שיש לכם יכולת החזר.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: