מימון לדירה ראשונה

הגעתם להחלטה לרכוש את הדירה הראשונה שלכם? הגעתם למקום הנכון. קניית דירה ראשונה עושים היום דרך חברת משכנתאות פרטית המציעה אפשרויות אטרקטיביות למימון לדירה ראשונה. ההחלטה לרכוש דירה ראשונה היא החלטה חשובה ויש לה משמעויות רבות לגבי העתיד הכלכלי של המשפחה. לכן, לפני בחירת מסלול המשכנתא, כדאי להתייעץ עם מומחה למשכנתאות בחברה פרטית המציעה משכנתא חוץ בנקאית בתנאים נוחים וגמישים לעומת תנאי הבנקים למשכנתאות.

מימון אטרקטיבי עם ריביות מומלצות

בעת הגשת בקשה למשכנתא נציג החברה למשכנתאות יבקש מכם להחליט על הסכום הראשוני אותו אתם מעוניינים להציג בכדי לקבל את האישור לקבלת המשכנתא. ההון הראשוני הנמצא בידכם ישפיע על סכום המשכנתא שתוכלו לקבל, ולכן יש חשיבות רבה להחלטה כמה כסף להעביר בכדי לקבל את המשכנתא הרצויה. באמצעות מימון אטרקטיבי של יועץ משכנתאות מקצועי, תוכלו לקבל החלטה מושכלת לגבי הסכום הראשוני המיועד להגשת הבקשה למשכנתא.

מימון לנכס מסחרי

במידה והחלטתם להשתמש בכספכם ולהשקיע אותו בקניית נכס מסחרי, תוכלו לבקש מימון לנכס מחברה למשכנתאות ולהגשים את חלומכם עם רכישת נכס מסחרי להשקעה. נכסים מסחריים באיזורים מבוקשים ידועים בתשואה גבוהה ולתקופות ארוכות ולכן אם מצאתם את הנכס המתאים, אל תהססו להגיש בקשה למימון בחברה למשכנתאות.

מימון לקניית דירה להשקעה

מלבד השקעה בנכס מסחרי, ניתן למצוא דירות באיזורי הפריפריה במחירים נמוכים וטובים להשקעה. גם במקרה זה, מימון לקניית דירה להשקעה ניתן לקבל מחברת משכנתאות פרטית המציעה משכנתאות חוץ בנקאיות עם ריביות ותנאים אטרקטיביים. חברת מרכז המשכנתאות נחשבת לאחת החברות הותיקות והמובילות בישראל בתחום השירותים הפיננסיים החוץ בנקאיים ודרך חברה זו תוכלו לקבל הצעות משתלמות למימון קניית דירה או נכסים מסחריים.

חברת מרכז המשכנתאות מציעה מימון לדירה ראשונה בתנאים מעולים

מצאתם את דירת חלומותיכם? עכשיו הגיע הרגע להגיש בקשה לקבלת מימון לדירה ראשונה. צוות חברת מרכז המשכנתאות יספק לכם ליווי אישי ומקצועי בתהליך לקיחת המשכנתא לדירה הראשונה או לנכס מסחרי. צוות חברת מרכז המשכנתאות פועל בכל רחבי הארץ ומספק שירות משכנתאות אישי ומקצועי כבר יותר מ-2 עשורים. לקבלת הצעה אטרקטיבית למימון רכישת הדירה או הנכס המסחרי, צרו קשר עם חברת מרכז המשכנתאות.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: