מחשבון משכנתה

מעוניינים לדעת מה הריביות המומלצות למשכנתא שלכם? בעזרת מחשבון משכנתה תוכלו לקבל את הריביות המומלצות עבור סכום המשכנתא שאתם מעוניינים לקחת. במחשבוןמזינים את סכום המשכנתא, מספר השנים של ההחזר וההחזר החודשי. לאחר הזנת הפרטים תוכלו לקבל את הריביות המומלצות למשכנתא שלכם. באמצעות פנייה טלפונית או דרך אתר אינטרנט לחברה פרטית למשכנתאות, ניתן לקבל את המידע הרלוונטי לגבי הריביות למשכנתא. חברה פרטית למשכנתאות מאפשרת לקבל מימון חוץ בנקאי לקניית
דירה.

מימון לדירה עד 80% מימון

באמצעות מימון לדירה דרך חברה פרטית, ניתן לקבל משכנתא חוץ בנקאית עד 80% מימון. בתנאים הללו תוכלו לרכוש את הדירה הראשונה שלכם בצורה נוחה וסבירה ולהפסיק לבזבז את כספכם על תשלום שכירות לבעלי הדירה בה אתם מתגוררים. נהוג לחשוב שמימון לרכישת דירה לוקחים מהבנק, אך היום ניתן לקבל מימון לצורך קניית דירה מחברה פרטית למשכנתאות בתנאים מועדפים.

האם כדאי לקחת משכנתא בריבית משתנה או צמודה?

הבחירה בין משכנתא בריבית משתנה לבין משכנתא בריבית צמודה היא לא העניין היחיד שיש להתייחס אליו בעת לקיחת המשכנתא. קניית דירה נחשבת להשקעה הכספית הגדולה ביותר כמעט לכל אדם במהלך חייו. לכן, לפני שפונים לבחירת המסלול למשכנתא יש לבדוק מה הריביות שהתקבלו ומה התמהיל הנכון עבור אותו זוג המגיע לקבלת הצעה למשכנתא. נציגי חברה למשכנתאות יכולים לייעץ בצורה מקצועית ולכוון את הזוג המעוניין במשכנתא לקניית הדירה הראשונה שלהם.

משכנתא במימון מלא

האם זוג צעיר המעוניין לקנות דירה ראשונה יכול לקבל משכנתא במימון מלא? על מנת שתוכלו לקבל תשובה לשאלה הזו, כדאי לפנות לנציג חברת מרכז המשכנתאות הפועלת 2 שנים בתחום ומספקת מידע אמין והלוואות למימון קניית דירה.

הכנסת נתונים למחשבון משכנתה דרך נציג חברת מרכז המשכנתאות

נציג חברת מרכז המשכנתאות אוסף את הנתונים הרלוונטיים עבור מחשבון משכנתה ומציג לכם את הריביות המומלצות עבור המשכנתא שלכם. על מנת שתוכלו לקבוע פגישה עם נציג חברת מרכז המשכנתאות, אתם יכולים להשאיר פרטים אישיים באתר מרכז המשכנתאות ונציג החברה יחזור אליכם עם הצעה משתלמת למימון רכישת דירה. אם אתם מתלבטים לגבי הסכום הייעודי לרכישת דירה, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למרכז המשכנתאות.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: