הלוואות גישור

מעוניינים לשדרג את המגורים שלכם ולקנות דירה חדשה? אם יש דירה בבעלותכם ללא משכנתא ואתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה היקרה מהמחיר של הדירה הנוכחית שלכם, אתם יכולים לפנות להלוואות גישור בכדי לשלם את ההון העצמי עבור קבלת המשכנתא לדירה החדשה. באמצעות הלוואה זו אתם יכולים לשדרג את רמת החיים שלכם ולעבור לדירה שתמיד רציתם מבלי למכור מייד את הדירה הנוכחית. ברגע שתמכרו את הדירה הנוכחית, תוכלו להחזיר את הסכום שלוויתם במסגרת הלוואות הגישור.

הלוואות גישור למשכנתא חוץ בנקאית

התחרות בין הבנקים למשכנתאות הגיעה גם לחברות החוץ בנקאיות המספקות הלוואות למשכנתא. תחרות זו מאפשרת להתמקח על תנאי המשכנתא ולקבל את התנאים הטובים ביותר הקיימים בשוק המשכנתאות. הלוואות גישור למשכנתא ניתן לקבל באמצעות חברה חוץ בנקאית למשכנתאות אשר יכולה להתחרות בתנאים שהבנקים מציעים ללקוחותיהם.

הלוואות גישור לרכישת דירה בתנאים מצויינים

הלוואות גישור בדרך כלל מוצעות לתקופה של שנתיים או שלוש שנים וניתנות על חשבון הכסף שתוכלו לקבל בעתיד בעת מכירת דירה בבעלותכם. אם אתם מחפשים הלוואות גישור לרכישת דירה, כדאי לכם לפנות לחברה חוץ בנקאית למשכנתאות אשר יכולה לתת לכם תנאים מועדפים. הלוואות הגישור ניתנות גם במקרים של הכנות לחתונה כשידוע כי המתנות אשר יתקבלו בחתונה יכסו את הלוואת הגישור.

הלוואות לסילוק חוב דרך חברה חוץ בנקאית

מלבד הלוואות לגישור, גם הלוואות לסילוק חוב ניתן לקחת דרך חברה פרטית חוץ בנקאית. אם אתם נמצאים בחובות, כדאי שתדעו שהחוב שלכם אינו גזירה משמיים וניתן להתמודד איתו בדרכים נוחות ובטוחות. אם אתם מעוניינים לסלק חוב קיים או לקחת הלוואת גישור לקניית דירה חדשה, אתם מוזמנים לפנות לחברת מרכז המשכנתאות ולקבל את התנאים הטובים ביותר עבור ההלוואה שלכם.

חברת מרכז המשכנתאות מציעה הלוואות גישור

שירותי חברת מרכז המשכנתאות ניתנים ללקוחותיה כבר על 20 שנה ומספקים פתרונות מהירים ויעילים לרכישת דירה ולסילוק חובות. אם החלטתם לקחת משכנתא או הלוואה בתנאים מועדפים, צרו קשר כבר עכשיו עם חברת מרכז המשכנתאות וקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה. צוות מרכז המשכנתאות מורכב ממומחים ובעלי ניסיון בתחום המשכנתאות שילוו אתכם מתחילת התהליך ועד סופו בכדי להגיע למטרות שלכם.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: