הלוואה לעסקים

לא רק אנשים פרטיים מחפשים מקורות מימון לרכישת נכס או הקמת עסק, אלא גם חברות ועסקים קטנים ובינוניים. כאשר בעל עסק מעוניין לצמוח ולגדול, עליו להשקיע בנכס שהוא העסק. לכן, בשנים האחרונות חלה עלייה דרמטית בכמות הלוואה לעסקים ממקורות מימון חוץ בנקאים, אשר לרוב מאפשרים לעסקים הלוואות בתנאים נוחים יותר מאשר הבנקים הכפופים לרגולציה ממשלתית.

הלוואה לעסקים

לא קל להיות בעל עסק בישראל. הביורוקרטיה, המיסים, התחרות, באמת לא קל. אחד הדברים החשובים ביותר לעסק בישראל הוא תזרים מזומנים. אך בעקבות כל הקשיים שציינו, עסקים רבים בישראל מתקשים לשמור על תזרים מזומנים המספיק לגדילה והתרחבות של העסק ולכן, אחד הפתרונות הוא הלוואה לעסקים.

בעלי עסקים רבים אשר מעוניינים לצמוח או לפתוח עסק חדש נתקלים לעיתים בסירוב מהבנקים. כיום קיימים פתרונות נוספים בדמות הלוואה לעסקים גם ממקורות מימון חוץ בנקאיים אשר מאפשרים לבעלי העסקים הלוואה בתנאים נוחים אשר מספקת לו את האוויר הנחוץ לו לצורך פיתוח העסק והגדלתו.

הלוואה לבעלי משק

כידוע, ניתן לקבל משכנתא מהבנק כנגד שיעבוד נכס או רכוש בשווי גבוה, אך כאשר מדובר במשק או נחלה, המצב קצת יותר מורכב. הבנקים מאוד מקשים בכל הקשור לאישור הלוואה לבעלי משק מכיוון ומבחינה חוקית ישנן המון בדיקות שיש לבצע על הנכס, כגון: מהן הזכויות הרשומות באגודה, האם מונה בן ממשיך על ידי ההורים, חריגות בנייה, בעלי הזכויות הרשומים במשק וגבולות המשק. לכן, בעלי משקים רבים פונים לחברות פרטיות לצורך קבלת הלוואה לבעלי משקים בתנאים בנקאים במימון חוץ בנקאי. הלוואה לבעלי משקים היא בהחלט אפשרות שהפכה ממשית בזכות התחרות הגדולה בשוק וכניסת החברות הפרטיות למימון.

הלוואה לנכס מסחרי

ככלל, בנק משכנתאות אינו מאשר משכנתא על נכס מסחרי (נכס מסחרי הוא חנות או משרד). לכן, האופציה השנייה היא בנק מסחרי רגיל, או מקור מימון חוץ בנקאי לצורך הלוואה לנכס מסחרי.

הלוואה לבעלי אחת ההשקעות הבולטות לטווח ארוך, היא רכישת נחלה. כולנו חולמים על בית כפרי עם גינה ואוויר הרים, אך חשוב לדעת כי בניגוד לרכישת נכס או דירה, רכישת נחלה מצריכה בדיקות מרובות בטרם הרכישה ועל כן, גם הבנקים נוטים לסרב יותר לבקשת משכנתאות

כאמור, שוק הנדל"ן בישראל נמצא בצמיחה מתמדת, ואנשים רבים מעוניינים להשקיע את כספם בתחום.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: