הלוואה לסגירת מינוס

בישראל של 2019, מינוס הוא נורמה. כולנו מכירים את כל הסיבות והתירוצים: יוקר המחיה, משכורות נמוכות, מיסים גבוהים ועוד. אך האם ידעתם שהריבית שאנו משלמים על המינוס היא הריבית הגבוהה ביותר?

אם כן, רוב התושבים בישראל חיים באוברדראפט, את זה אנחנו יודעים. מה שרובנו לא יודעים, היא שמינוס בבנק שווה ערך להלוואה בריבית גבוהה במיוחד. הבנק בעצם מאפשר לנו להיות במינוס בתמורה לריבית אותה הוא גובה בכל חודש. הבנקים לא ממהרים לשכנע אותנו לצאת מהמינוס כיוון שכך הם מרוויחים הכי הרבה עמלה.

אנשים רבים חושבים כי מדובר בעסקה משתלמת לשני הצדדים. אנחנו יכולים לחרוג מהמסגרת, הבנק יכול להרוויח עמלה גבוהה. מדובר בהערכה שגויה אשר עולה לנו לעיתים מאות ואלפי שקלים בשנה. ישנן מספר אפשרויות העומדות בפנינו, כגון, הלוואה לסגירת מינוס, הלוואה בנקאית לכל מטרה, שיעבוד נכס וכמובן הלוואה להסדר חובות.

הלוואה לסגירת מינוס

כאשר אנו לוקחים הלוואה לסגירת מינוס חשוב להבין כי אנו רוצים לשלוט בריבית ההחזר בניגוד לריבית הקבועה אותה הבנק גובה על המינוס. חשוב לבדוק כי תנאי הריבית וההחזר של הלוואה לסגירת המינוס אכן אטרקטיביים ואנחנו יכולים לעמוד בהן. בסופו של דבר, אנו הרי עדיין מחזירים כסף כל חודש, אך המטרה היא להחזיר סכום נמוך משמעותית מזה הנגבה מאתנו בבנק על המינוס. חשוב לזכור, הלוואה לסגירת מינוס היא פתרון נקודתי ואינה מהווה תחליף להתנהגות כלכלית אחראית ונכונה.

הלוואה בנקאית לכל מטרה

בשנים האחרונות קיימת עלייה בתחרות בין הבנקים השונים ובין מקורות מימון חוץ בנקאים. כתוצאה מכך צמחה הלוואה בנקאית לכל מטרה. במקור, מדובר בהלוואה בתנאים דומים למשכנתא, כלומר סכום גבוה והחזר ארוך טווח בתנאים נוחים. אם בעבר משכנתא ניתנה רק בעבור רכישת נכס, הרי היום ניתן לקחת הלוואות מסוג זה כמעט עבור כל מטרה, החל משיפוץ הבית, סגירת חוב ואפילו טיול משפחתי בחו"ל.

היתרון בהלוואה זו, הוא העובדה שאינכם קונים נכס, ולכן, אין ביטחונות מול ההלוואה.

שיעבוד נכס

באופן עקרוני, ככל שתרצו לקחת הלוואה גדולה יותר, כך תצטרכו להציג בטוחות גדולות יותר. אחת השיטות המקובלות כיום היא קבלת הלוואה כנגד שיעבוד נכס. כלומר, הבנק מקבל מכם בטוחה את הנכס אשר ברשותכם בתמורה להלוואה כספית גבוהה.

חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן מגוון שירותים מקצועיים משכנתאות בנקאיות וחוץ בנקאיות.
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: