הלוואה לדיור

האם כל אחד יכול לקבל הלוואה לדיור? חוק ההלוואות לדיור אשר נחקק בשנת 1992 מפרט על ההלוואות שהמדינה יכולה לאשר לחסרי דירה. אם אין לכם דירה בבעלותכם, תוכלו לפנות לקבלת הלוואה לרכישת קרקע או בית דרך חברה למשכנתאות המתמחה בהלוואות בתנאים טובים למגזר הפרטי והעסקי. כשפונים לקבלת הלוואה בתחום הדיור יש לשים לב לכל התנאים בנוגע להלוואות הללו כגון מספר הערבים להלוואה, הריביות המוצעות ותנאי הפריסה של ההחזר החודשי. חברת משכנתאות יכולה להציע ללקוחותיה הלוואות מיוחדות אשר אינן קשורות לבנקים ואינן דורשות ערבים לאישורן. 

הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים

לפני שאתם פונים לאחד הבנקים לקבלת הלוואה, כדאי לכם לפנות לחברת משכנתאות ולהגיש בקשה להלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים. הלוואה חוץ בנקאית היא גמישה יותר ומאפשרת לחברת המשכנתאות להציע לכם את ההלוואה בתנאים נוחים ובהחזרי פריסה על-פי הצרכים שלכם. הלוואה שאינה דורשת ערבים היא נוחה יותר ומשאירה את האחריות להחזרת ההלוואה בידי הלווה ללא התערבות של קרובי משפחה או חברים. 

הלוואה לסילוק חוב

מלבד הלוואות למטרת רכישת דירה או בית, גם הלוואה לסילוק חוב ניתן לקבל דרך חברה למשכנתאות. חברה פרטית שאינה תלויה בבנקים יכולה להציע תנאים מועדפים ולאפשר לבעל החוב לצאת לדרך חדשה בצורה יעילה ונוחה. 

הלוואה לסילוק חובות דרך חברה פרטית

אם החלטתם להיפטר מהחוב שלכם בצורה מסודרת, אתם מוזמנים לפנות לחברת מרכז המשכנתאות ולקבל הצעה להלוואה לסילוק חובות שיכולה לעזור לכם להתחיל דף חדש. 

חברת מרכז המשכנתאות מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים בתחום ההלוואה לדיור והלוואה לסגירת חובות.

חברת מרכז המשכנתאות מציעה - הלוואה לדיור בתנאים משתלמים 

את התנאים הטובים ביותר להלוואות שאתם מעוניינים לקחת, תקבלו מחברת מרכז המשכנתאות. פתרונות האשראי שחברת מרכז המשכנתאות מציעה ללקוחותיה מתאימים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. אם החוב שלכם שייך לעסק פרטי אתם יכולים להגיש בקשה להלוואה על מנת שתוכלו להבריא את העסק ולהחזיר אותו למסלול תקין ופעיל. בכדי לקבל הצעה רלוונטית עם תנאים משתלמים לסכום שאתם רוצים לקבל, צרו קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון באתר מרכז המשכנתאות או לחילופין תשאירו פרטים אישיים דרך האתר ונציג של החברה יחזור אליכם בהקדם. 
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: