בדיקת זכאות למשכנתא

בדיקת זכאות למשכנתא הינה בדיקה מהותית וחשובה במיוחד אשר נועדה לאפשר לכם לדעת האם אתם זכאים לקבל משכנתא. למעשה, מדובר בהלוואה בתנאים מועדפים אשר המדינה מעניקה באמצעות הבנקים בישראל אשר הורשו לכך. כמו כן, בדיקת זכאות למשכנתא הינה רלוונטית רק בעת רכישה של דירה או בית למגורים. בדיקת זכאות למשכנתא מתאימה למגזרים שונים באוכלוסייה, ומתבצעת על ידי מגוון קריטריונים אותם קבעה המדינה. המשכנתא למעשה נועדה לאפשר לכל אחד לרכוש דירה ולהגשים את חלומו, זאת באמצעות ההלוואה והאפשרות לפרוע את ההחזר החודשי לאורך תקופה ארוכה במיוחד ובתנאים טובים. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה בשירותי בדיקת זכאות למשכנתא, בחינה של מי זכאי למשכנתא, שירותי משכנתא לזכאים ומעניקה מגוון רחב של מסלולי משכנתא מומלצים. החברה גאה להעניק מגוון שירותים מקצועיים ונחשבת כיום למובילה בתחומה. 

מי זכאי למשכנתא

משפחות צעירות וזוגות צעירים אשר נמצאים בתהליך של רכישת בית מבררים בראש ובראשונה מי זכאי למשכנתא בהתאם לתנאים וקריטריונים אשר המדינה הציבה. הממשלה למעשה קובעת את סכום ההלוואה לזכאים, את שיעור הריבית, ההצמדה ועוד, זאת בהתאם לסטטוס האישי של הזכאי. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן שירותים מקצועיים ובעלת ניסיון מקצועי עשיר אשר כולל התאמת פתרונות אשראי לעסקים, הלוואות בתנאים בנקאיים, מימון לקבוצות רכישה, ומשכנתא לבעלי הוצאה לפועל מסורבים. 

משכנתא לזכאים

משכנתא לזכאים הינה למעשה הלוואה לכל דבר אשר נועדה לסייע לזכאי לרכוש את דירת חלומותיו. למעשה, מומלץ לוודא את הזכאות עוד לפני קניית הדירה, כאשר אתם יודעים מהו התקציב שלכם, מהו ההון העצמי אשר ברשותכם, ומהו סכום המשכנתא אותו תצטרכו לקחת. מדובר בבדיקה חשובה במיוחד, אשר מומלץ לעשות כבר בתחילת התהליך.

מסלולי משכנתא מומלצים

כל אדם אשר שואף לרכוש בית וברשותו הון עצמי מסוים, נדרש לבדוק את זכאותו לקבל משכנתא. בדיקה זו ניתן לעשות באופן עצמאי או על ידי חברה מקצועית. חברת מרכז המשכנתאות מתמחה במתן מסלולי משכנתא מומלצים עבור מסורבים ובעלי הוצאה לפועל. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב מרוצה ואמין, ולהעניק את השירות האדיב והמקצועי ביותר. החברה הינה מהמובילות בתחומה, ומחזיקה בניסיון מקצועי עשיר אשר כולל התאמת פתרונות אשראי לעסקים, הלוואות בתנאים בנקאיים ומימון לקבוצות רכישה. 
 
 

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא:


משכנות פרמיום - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

מרכז המשכנתאות - הלוואות בנקאיות למסורבי משכנתא

לקבלת הלוואה חייגו עכשיו: 074-769-15-18

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: